Wkrętaki na stojaku 18 elem. XFT15018. LXN244
Indeks:
LXN244
EAN:
ID:
165890
Praktyczny zestaw 18 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie. Wysoka jakość &#346,rubokręty zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej, z magnetycznymi ko&#324,cówkami. Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewnia trwałość wkrętaków. Rączki śrubokrętów pokryte zostały antypoślizgowym materiałem, zapewniającym pewny chwyt i eliminującym ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni. Rozmiary śrubokrętów płaski 6 x 38 mm płaski 5 x 75 mm...
Wyślij
Wkrętaki na stojaku 18 elem. XFT15018. LXN244 5 1 5 1
2 lata
Wkrętaki na stojaku 18 elem. XFT15018.
Praktyczny zestaw 18 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie.
Wysoka jakość
Rozmiary śrubokrętów
  • płaski 6 x 38 mm
  • płaski 5 x 75 mm
  • płaski 6 x 100 mm
  • płaski 8 x 150 m
  • krzyż,owy PH1 x 75 mm
  • krzyż,owy PH2 x 38 mm
  • krzyż,owy PH2 x 100 mm
  • krzyż,owy PH3 x 150 mm
  • precyzyjny płaski 3 x 50 mm
  • precyzyjny płaski 4 x 50 mm
  • precyzyjny krzyż,owy PH00 x 50 mm
  • precyzyjny krzyż,owy PH0 x 50 mm
  • precyzyjny torx T5 x 50 mm
  • precyzyjny torx T6 x 50 mm
  • precyzyjny torx T7 x 50 mm
  • precyzyjny torx T8 x 50 mm
  • precyzyjny torx T9 x 50 mm
  • precyzyjny torx T10 x 50 mm