Śrubokręty do pobijania, kpl. 12 elem. XFT15012. LXN243
Indeks:
LXN243
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Śrubokręty do pobijania, kpl. 12 elem. XFT15012. LXN243 5 1 5 1
2 lata
Ś,rubokręty do pobijania, kpl. 12 elem. XFT15012.
Wysoka jakość
Rozmiary śrubokrętów
  • płaski SI6 x 38 mm
  • płaski SI3 x 75 mm
  • płaski SI5 x 75 mm
  • płaski SI5 x 100 mm
  • płaski SI6 x 100 mm
  • płaski SI8 x 150 mm
  • krzyż,owy PH6 x 38 mm
  • krzyż,owy PH3 x 75 mm
  • krzyż,owy PH5 x 75 mm
  • krzyż,owy PH5 x 100 mm
  • krzyż,owy PH6 x 100 mm
  • krzyż,owy PH 8 x 150 mm