Miernik cęgowy Uni-T UT201+ Uni-T LEC-MIE0400
Indeks:
LEC-MIE0400
EAN:
ID:
237932
ZAKRESY POMIAROWE Napięcie stałe DC: 600 V ±(0,5%+2) Napięcie zmienne AC: 600 V ±(0,8%+5) Natężenie pądu zmiennego AC: 400 A ±(2%+10) Rezystancja: 40 MOhm ±(0,8%+2) Test diod Sprawdzanie ciągłości obwodu DODATKOWE FUNKCJE Automatyczna zmiana zakresów pomiarowych Automatyczne wyłączenie True RMS NCV Zamrożenie ostatniego wskazania Funkcja wskazywania wartości maksymalnej/minimalnej Maksymalny odczyt: 4000 CECHY OGÓLNE Zasilanie: Bateria 2x 1,5 V (R03) Maksymalna rozwartość szczęk: 28 mm...
Więcej szczegółów
UNI-T
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Miernik cęgowy Uni-T UT201+ Uni-T LEC-MIE0400 5 1 5 1
2 lata
Miernik cęgowy Uni-T UT201+
ZAKRESY POMIAROWE
Napięcie stałe DC: 600 V ±(0,5%+2)
Napięcie zmienne AC: 600 V ±(0,8%+5)
Natężenie pądu zmiennego AC: 400 A ±(2%+10)
Rezystancja: 40 MOhm ±(0,8%+2)
Test diod
Sprawdzanie ciągłości obwodu
DODATKOWE FUNKCJE
Automatyczna zmiana zakresów pomiarowych
Automatyczne wyłączenie
True RMS
NCV
Zamrożenie ostatniego wskazania
Funkcja wskazywania wartości maksymalnej/minimalnej
Maksymalny odczyt: 4000
CECHY OGÓLNE
Zasilanie: Bateria 2x 1,5 V (R03)
Maksymalna rozwartość szczęk: 28 mm
Wyświetlacz: 37 x 25 mm
Waga netto: 248 g
Wymiary: 215 x 63 x 36 mm