Szlifierka stołowa 200W, Vulcan VS152001
Indeks:
ANPL-VS152001
EAN:
ID:
245213
VS152001 Szlifierka stołowa 200W, Vulcan Cechy: Pyłoszczelny włącznik i łożyska Tarcza do szlifowania wstępnego i wykańczającego Wyposażenie: tarcza ścierna z drobnym ziarnem tarcza ścierna z grubym ziarnem osłony przeciwodpryskowe podpórka przemiotu obrabianego Dane techniczne:...
Więcej szczegółów
Vulcan
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Szlifierka stołowa 200W, Vulcan VS152001 5 1 5 1
2 lata
VS152001 Szlifierka stołowa 200W, Vulcan
Cechy:
  • Pyłoszczelny włącznik i łożyska
  • Tarcza do szlifowania wstępnego i wykańczającego
Wyposażenie:
  • tarcza ścierna z drobnym ziarnem
  • tarcza ścierna z grubym ziarnem
  • osłony przeciwodpryskowe
  • podpórka przemiotu obrabianego
Dane techniczne:
  • moc 200 W
  • prędkość obrotowa 2950 obr./min.
  • średnica tarczy ściernej 150mm
  • średnica otworu mocującego 12,7mm
  • grubość tarczy ściernej 16mm