Lampa ostrzegawcza błyskowa kogut LED W29M 12V 24V AMiO 04110
Indeks:
AMIO-04110
Więcej szczegółów
AMiO
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
10 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Lampa ostrzegawcza błyskowa kogut LED W29M 12V 24V AMiO 04110 5 1 5 1
2 lata
Kluczowe cechy:
  • Typ oświetlenia: LED , 120 mrugnięć na minutę
  • Długość kabla: 3m , podłączenie do gniazda zapalniczki
  • Kolor światła: Pomarańczowy
  • Model: W29M
  • Mocowanie: Magnes lub 3 śruby
  • Homologacja: R65, R10, TA2, E9
  • Ilość diod: 16 LED
  • Napięcie zasilania: 12/24V
  • Stopień ochrony: IP6K9K
  • Funkcje: pojedyncze mrugnięcie i rotacyjne
Dlaczego warto wybrać naszą lampę ostrzegawczą LED W29M?
  3. Elastyczne zasilanie: Kompatybilna zarówno z systemami 12V, jak i 24V, co czyni ją idealnym wyborem do różnych pojazdów.
Zastosowanie:
Wymiary:
  • Średnica: 110 mm
  • Wysokość: 103 mm
  • Producent: AMiO
  • Podatek VAT: 23%