VTAC8421
3800157637343
134239
Opis produktu Współpracuje z Amazon Alexa i Google Home Obsługuje sieć Wi-Fi Podgląd statusu Informuje na czas o stanie urządzeń gospodarstwa domowego Ochrona przeciwprzepięciowa (4000V) Obsługuje technologię Smart Configure Net, łatwy dostęp do ustawień Obsługuje do 8 programów czasowych Obsługuje do 150 inteligentnych urządzeń Wi-Fi z jednego smartfona Cechy produktu Moc 2200W Max Napięcie 230V Symbol 8421 Kod kreskowy EAN 3800157637343 Kod produktu VT-5007...
Opis produktu Współpracuje z Amazon Alexa i Google Home Obsługuje sieć Wi-Fi Podgląd statusu Informuje na czas o stanie urządzeń gospodarstwa domowego Ochrona przeciwprzepięciowa (4000V) Obsługuje technologię Smart Configure Net, łatwy dostęp do ustawień Obsługuje do 8 programów czasowych Obsługuje do 150 inteligentnych urządzeń Wi-Fi z jednego smartfona Cechy produktu Moc 2200W Max Napięcie 230V Symbol 8421 Kod kreskowy EAN 3800157637343 Kod produktu VT-5007 Trzonek E27 Czas życia 10000g Napięcie wejściowe 90-250V Częstotliwość 50/60Hz, Wireless Frequency: 2.4G Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Artykuły elektryczne Klasa szczelności IP20 Ilość cykli wł/wył 10000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 67x67x102mm Waga produktu 0,085 Objętość 0,00049 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 2000 Opakowanie zbiorcze 50 ETIM EC000401 Kod CN 8536 61 10 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 2200W Max |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8421 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157637343 |
| Kod produktu | VT-5007 |
| Trzonek | E27 |
| Czas życia | 10000g |
| Napięcie wejściowe | 90-250V |
| Częstotliwość | 50/60Hz, Wireless Frequency: 2.4G |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Artykuły elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość cykli wł/wył | 10000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 67x67x102mm |
| Waga produktu | 0,085 |
| Objętość | 0,00049 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 2000 |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC000401 |
| Kod CN | 8536 61 10 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".