Opis produktu Sterowanie za pomocą aplikacji V-TAC Smart Kompatybilność z Amazon Alexa, Google Home, Nest WiFi 2.4Ghz Wymiary 305x58x43mm Maksymalne obciążenie 3500W 4 porty USB 5V / 5A Przewód 1,8m Zastosowanie Biura, Hotele, Gospodarstwa domowe Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8447 Kod kreskowy EAN 3800157644631 Kod produktu VT-5018 Napięcie wejściowe 90-250V Natężenie prądu 16A Częstotliwość 50/60Hz Materiał PC Kolor obudowy Biały...
Opis produktu Sterowanie za pomocą aplikacji V-TAC Smart Kompatybilność z Amazon Alexa, Google Home, Nest WiFi 2.4Ghz Wymiary 305x58x43mm Maksymalne obciążenie 3500W 4 porty USB 5V / 5A Przewód 1,8m Zastosowanie Biura, Hotele, Gospodarstwa domowe Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8447 Kod kreskowy EAN 3800157644631 Kod produktu VT-5018 Napięcie wejściowe 90-250V Natężenie prądu 16A Częstotliwość 50/60Hz Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Artykuły elektryczne Klasa szczelności IP20 Obciążenie znamionowe 3500W Ilość cykli wł/wył 10000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 305x58x43mm Rozmiar montażowy 1.8m Długość przewodu 1.8m Waga produktu 0,678 Objętość 0,00168 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 25 Dodatkowe informacje Wireless Frequency: 2.4Ghz, USB Port: 4, 5V/5A Parametry WiFi+USB ETIM EC002759 Kod CN 8536 30 10 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8447 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157644631 |
| Kod produktu | VT-5018 |
| Napięcie wejściowe | 90-250V |
| Natężenie prądu | 16A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Artykuły elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Obciążenie znamionowe | 3500W |
| Ilość cykli wł/wył | 10000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 305x58x43mm |
| Rozmiar montażowy | 1.8m |
| Długość przewodu | 1.8m |
| Waga produktu | 0,678 |
| Objętość | 0,00168 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Dodatkowe informacje | Wireless Frequency: 2.4Ghz, USB Port: 4, 5V/5A |
| Parametry | WiFi+USB |
| ETIM | EC002759 |
| Kod CN | 8536 30 10 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".