RGT-01 to elektroniczna, inteligentna głowica termostatyczna radiowa. Możliwość ustawiania parametrów temperatury w cyklu dobowym i tygodniowym poprawia komfort cieplny pomieszczeń oraz znacznie wpływa na zredukowanie kosztów związanych z ich ogrzewaniem. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
RGT-01 to elektroniczna, inteligentna głowica termostatyczna radiowa. Możliwość ustawiania parametrów temperatury w cyklu dobowym i tygodniowym poprawia komfort cieplny pomieszczeń oraz znacznie wpływa na zredukowanie kosztów związanych z ich ogrzewaniem. Głowica przeznaczona jest do pracy autonomicznej lub w systemie EXTA LIFE z kontrolerem EFC-01. W drugim przypadku możliwa jest jej kontrola oraz zmiana jej parametrów w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca poprzez aplikację mobilną. Zasilanie głowicy stanowią dwie baterie LR6 1.5V AA. RGT-01 przeznaczona jest do współpracy z zaworami lub wkładkami termostatycznymi z gwintem o wymiarze M30 x 1,5 (w przypadku zaworów o innym wymiarze gwintu konieczne jest stosowanie specjalnych adapterów). Siła zamykania zaworu jest ustawiana z poziomu głowicy w 6 krokach, co pozwala na jej dopasowanie do różnych typów zaworów. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury, a jej wartość wyświetlana jest w aplikacji mobilnej przy wykorzystaniu kontrolera EFC-01.
Dane techniczne:
| Symbol: | RGT-01 |
| Znamionowe napięcie zasilania: | 3 V |
| Tyb baterii: | 2 x 1,5V LR6 AA |
| Trwałość baterii:* | 6 – 8 miesięcy (jeden sezon grzewczy) |
| Sygnalizacja rozładowanej baterii: | tak |
| Transmisja radiowa: | pasmo ISM (f = 868,50 MHz) |
| Kodowanie danych: | algorytm oparty o klucz 128 bitowy |
| Zasięg działania: | do 300 m w terenie otwartym |
| Możliwość zwiększenia zasięgu: | tak – poprzez zastosowanie retransmitera REP-21 |
| Interfejs użytkownika: | Wyświetlacz LCD + 5 x przyciski sterujące |
| Współpraca z zaworami/wkładkami:*** | z gwintem o wymiarze M30 x 1.5 |
| Typ czujnika temperatury: | NTC, wbudowany w głowicę RGT-01 |
| Możliwość podłączenia czujnika zewnętrznego: | nie |
| Zakres nastawy temperatury: | +5 ÷ +50°C |
| Rozdzielczość pomiaru temperatury: | 0,5°C |
| Czas pomiarów tP: | 60 s ÷ 30 min |
| Czas synchronizacji tS: | tS = M x tP – ustawiany jako mnożnik ‘Czasu pomiarów’ w zakresie 60s ÷ 6h |
| Histerezy (górna / dolna): | ustawiane w zakresie 0 ÷ +5°C |
| Temperatury alarmowe: | minimalna: ustawiana w zakresie +3 ÷ +15°C maksymalna: ustawiana w zakresie +50 ÷ +90°C |
| Zgodność z normami: | PN-ETSI EN 300 220-1, PN-ETSI EN 300 220-2 |
* Trwałość baterii w dużej mierze zależy od indywidualnych nastaw głowicy termostatycznej oraz od dynamiki zmian temperatury w pomieszczeniu (częstotliwości
zamykaniaotwierania zaworu). Spośród parametrów największe znaczenie ma ‘Czas pomiarów’ oraz powiązany z nim ‘Czas synchronizacji’. Im
mniejsze wartości tych czasów tym większe zużycie baterii. Domyślnie ‘Czas pomiarów=60s’ a ‘Czas synchronizacji=15 min’
** Podany zasięg działania dotyczy przestrzeni otwartej, czyli warunków idealnych, bez przeszkód. Jeżeli pomiędzy głowicą a kontrolerem znajdują się przeszkody,
należy przewidzieć zmniejszenie zasięgu działania odpowiednio dla: cegła od 10 do 40%; drewna i gipsu od 5 do 20%; betonu zbrojonego od 40
do 80%; metalu od 90 do 100%; szkła od 10 do 20%. Negatywny wpływ na zasięg działania mają też napowietrzne i podziemne linie energetyczne dużej
mocy oraz nadajniki telefonii komórkowej umieszczone w bliskiej odległości urządzeń.
*** W przypadku zaworów lub wkładek termostatycznych o innym wymiarze gwintu konieczne jest stosowanie specjalnych adapterów. Poza wymiarem gwintu
o konieczności zastosowania adaptera może decydować wartość wielkości skoku trzpienia zaworu/wkładki.
| Rodzaj | Głowica termostatyczna |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".