VTAC8468
3800157645119
135114
Opis produktu Czujnik wilgotności i temperatury Kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home, Nest Zakres temperatur -40 +80°C Wi-Fi 2.4Ghz Przewód 0,5m Cechy produktu Symbol 8468 Kod kreskowy EAN 3800157645119 Kod produktu VT-5146 Materiał ABS Kolor obudowy Czarny Typ Akcesoria elektryczne Klasa szczelności IP20 Typ czujnika Wilgotści i Temperatury Warunki pracy -20st +45st Zgodność Harmonogram wilgotności powietrza V-TAC Rozmiar montażowy...
Opis produktu Czujnik wilgotności i temperatury Kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home, Nest Zakres temperatur -40 +80°C Wi-Fi 2.4Ghz Przewód 0,5m Cechy produktu Symbol 8468 Kod kreskowy EAN 3800157645119 Kod produktu VT-5146 Materiał ABS Kolor obudowy Czarny Typ Akcesoria elektryczne Klasa szczelności IP20 Typ czujnika Wilgotści i Temperatury Warunki pracy -20st +45st Zgodność Harmonogram wilgotności powietrza V-TAC Rozmiar montażowy 0.5m Długość przewodu 0.5m Waga produktu 0,042 Objętość 0,00013 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 200 Dodatkowe informacje Temperatura Wilgotność: 0 ~ 99,9% RH, Zakres pomiarowy: -40 ~ + 80 ° C Parametry Czujnik ruchu ETIM EC011437 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Symbol | 8468 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157645119 |
| Kod produktu | VT-5146 |
| Materiał | ABS |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Typ czujnika | Wilgotści i Temperatury |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Harmonogram wilgotności powietrza V-TAC |
| Rozmiar montażowy | 0.5m |
| Długość przewodu | 0.5m |
| Waga produktu | 0,042 |
| Objętość | 0,00013 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Dodatkowe informacje | Temperatura Wilgotność: 0 ~ 99,9% RH, Zakres pomiarowy: -40 ~ + 80 ° C |
| Parametry | Czujnik ruchu |
| ETIM | EC011437 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".