AXOLUTE - Sygnalizator zielony 24V 1 moduł Legrand H4371V/24
Indeks:
H4371V/24
EAN:
ID:
126399
Producent: Legrand Kod producenta: H4371V/24 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 24V~, 27mA, 700mW 1 moduł zielona...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator zielony 24V 1 moduł Legrand H4371V/24 4.93 1 5 24
ocena: 4.93 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 24
2 lata
Axolute - Sygnalizator zielony 24V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371V/24
Lampka z LED
24V~, 27mA, 700mW