AXOLUTE - Sygnalizator zielony 230V 1 moduł Legrand H4371V/230
Indeks:
H4371V/230
EAN:
ID:
126398
Producent: Legrand Kod producenta: H4371V/230 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 230V~, 21mA, 500mW 1 moduł zielona...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator zielony 230V 1 moduł Legrand H4371V/230 4.31 1 5 24
ocena: 4.31 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 24
2 lata
Axolute - Sygnalizator zielony 230V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371V/230
Lampka z LED
230V~, 21mA, 500mW