AXOLUTE - Sygnalizator zielony 12V 1 moduł Legrand H4371V/12
Indeks:
H4371V/12
EAN:
ID:
126397
Producent: Legrand Kod producenta: H4371V/12 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 12V~, 26mA, 300mW 1 moduł zielona...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator zielony 12V 1 moduł Legrand H4371V/12 4.52 1 5 27
ocena: 4.52 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 27
2 lata
Axolute - Sygnalizator zielony 12V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371V/12
Lampka z LED
12V~, 26mA, 300mW