AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 24V 1 moduł Legrand H4371T/24
Indeks:
H4371T/24
EAN:
ID:
126396
Producent: Legrand Kod producenta: H4371T/24 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 24V~, 27mA, 700mW 1 moduł transparentna...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 24V 1 moduł Legrand H4371T/24 4.61 1 5 31
ocena: 4.61 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 31
2 lata
Axolute - Sygnalizator transparentny 24V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371T/24
Lampka z LED
24V~, 27mA, 700mW