AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 230V 1 moduł Legrand H4371T/230
Indeks:
H4371T/230
EAN:
ID:
126395
Producent: Legrand Kod producenta: H4371T/230 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 230V~, 21mA, 500mW 1 moduł transparentna...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 230V 1 moduł Legrand H4371T/230 4.22 1 5 26
ocena: 4.22 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 26
2 lata
Axolute - Sygnalizator transparentny 230V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371T/230
Lampka z LED
230V~, 21mA, 500mW