AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 12V 1 moduł Legrand H4371T/12
Indeks:
H4371T/12
EAN:
ID:
126394
Producent: Legrand Kod producenta: H4371T/12 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 12V~, 26mA, 300mW 1 moduł transparentna...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator transparentny 12V 1 moduł Legrand H4371T/12 4.38 1 5 18
ocena: 4.38 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 18
2 lata
Axolute - Sygnalizator transparentny 12V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371T/12
Lampka z LED
12V~, 26mA, 300mW