AXOLUTE - Sygnalizator niebieski 24V 1 moduł Legrand H4371B/24
Indeks:
H4371B/24
EAN:
ID:
126390
Producent: Legrand Kod producenta: H4371B/24 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 24V~, 27mA, 700mW 1 moduł niebieska...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator niebieski 24V 1 moduł Legrand H4371B/24 4.41 1 5 32
ocena: 4.41 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 32
2 lata
Axolute - Sygnalizator niebieski 24V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371B/24
Lampka z LED
24V~, 27mA, 700mW