AXOLUTE - Sygnalizator niebieski 12V 1 moduł Legrand H4371B/12
Indeks:
H4371B/12
EAN:
ID:
126388
Producent: Legrand Kod producenta: H4371B/12 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 12V~, 26mA, 300mW 1 moduł niebieska...
Więcej szczegółów
Legrand
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator niebieski 12V 1 moduł Legrand H4371B/12 4.61 1 5 17
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.61 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
2 lata
Axolute - Sygnalizator niebieski 12V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371B/12
Seria osprzętu: Axolute
Charakterystyka ogólna
Axolute Bticino
Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe
Lampki sygnalizacyjne
Parametry produktu
Lampka z LED
12V~, 26mA, 300mW