AXOLUTE - Sygnalizator czerwony 230V 1 moduł Legrand H4371R/230
Indeks:
H4371R/230
EAN:
ID:
126392
Producent: Legrand Kod producenta: H4371R/230 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 230V~, 21mA, 500mW 1 moduł czerwona...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator czerwony 230V 1 moduł Legrand H4371R/230 4.69 1 5 20
ocena: 4.69 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 20
2 lata
Axolute - Sygnalizator czerwony 230V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371R/230
Lampka z LED
230V~, 21mA, 500mW