AXOLUTE - Sygnalizator czerwony 12V 1 moduł Legrand H4371R/12
Indeks:
H4371R/12
EAN:
ID:
126391
Producent: Legrand Kod producenta: H4371R/12 Seria osprzętu: Axolute Charakterystyka ogólna Axolute Bticino Sygnalizacja, oświetlenie awaryjne i przeszkodowe Lampki sygnalizacyjne Parametry produktu Lampka z LED 12V~, 26mA, 300mW 1 moduł czerwona...
Wyślij
AXOLUTE - Sygnalizator czerwony 12V 1 moduł Legrand H4371R/12 4.49 1 5 17
ocena: 4.49 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
2 lata
Axolute - Sygnalizator czerwony 12V 1 moduł
Producent: Legrand
Kod producenta: H4371R/12
Lampka z LED
12V~, 26mA, 300mW