AXOLUTE - Dioda podświetlenia 230V - niebieska Legrand H4743/230B
Indeks:
H4743/230B
Więcej szczegółów
Legrand
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
AXOLUTE - Dioda podświetlenia 230V - niebieska Legrand H4743/230B 4.55 1 5 30
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.55 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 30
2 lata
AXOLUTE - Dioda podświetlenia 230V - niebieska
Producent: Legrand
Kod producenta: H4743/230B
Seria osprzętu: AXOLUTE
Charakterystyka ogólna
Axolute akcesoria
Dioda podświetlenia
Parametry produktu
LED do podświetlenia gniazd, łączników i przycisków Axolute
- Niebieska
- 230 V~, 2,5 mA, 0,3 W