Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem beżowy BMCR10P.01/12
Indeks:
BMCR10P.01/12
EAN:
ID:
62195
Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem (moduł) 8(2) A, 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa, beż   Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
9 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem beżowy BMCR10P.01/12 4.25 1 5 32
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.25 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 32
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Łącznik z czujnikiem ruchu i przekaźnikiem Simon (MCR10P, BMCR10P, DCR10P)
Zastosowanie
Cechy Główne
  • Szeroki zasięg detekcji: Czujnik wykrywa ruch w promieniu do 7 metrów i pod kątem 110°.
  • Funkcja TEST: Ułatwia konfigurację i sprawdzenie poprawności ustawień czujnika zmierzchowego.
  • Sygnalizacja LED: Dioda LED informuje o aktualnym trybie pracy urządzenia.
Tryby Pracy
  • ON: Tryb stałego załączenia obciążenia, niezależnie od detekcji ruchu.
  • OFF: Tryb stałego wyłączenia, w którym detekcja ruchu jest zablokowana.
  • TEST: Tryb serwisowy do precyzyjnego ustawienia progu zadziałania czujnika zmierzchowego.
Rodzaje obciążeń i moc maksymalna
Urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą odbiorników.
Rodzaj obciążeniaMoc maksymalna
Żarówki tradycyjne i halogenowe 230V2000 W
Żarówki halogenowe 12V z transformatorem elektronicznym2000 W
Żarówki halogenowe 12V z transformatorem rdzeniowym1000 W
Oświetlenie energooszczędne (świetlówki kompaktowe)2000 W
Świetlówki liniowe (bez kompensacji, kompensacja szeregowa)1000 W
Świetlówki liniowe (kompensacja równoległa, układy duo)2000 W
Oświetlenie LED2000 W
Wentylatory450 VA
Dane Techniczne
ParametrWartość
Napięcie zasilania230 V~ / 50 Hz
Maks. moc obciążenia (rezystancyjne, AC1)2000 W / 8 A
Maks. moc obciążenia (indukcyjne, AC3)450 VA / 2 A