STWB2.00
5902787866464
105393
Seria Simon 54 Touch Nazwa produktu/Rodzaj Łącznik/Przycisk podwójny bezpotencjałowy Prąd znamionowy świetlówkowy 2AX Napięcie znamionowe 230V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku zaciski śrubowe Stopień ochrony IP IP20 Uwagi Wymaga podłączenia przewodu neutralnego, Wymagana puszka podtynkowa o głębokości minimum 60 mm. Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, bezhalogenowe Sposób montażu [ETIM] montaż podtynkowy Sposób mocowania zatrzask...
Seria Simon 54 Touch Nazwa produktu/Rodzaj Łącznik/Przycisk podwójny bezpotencjałowy Prąd znamionowy świetlówkowy 2AX Napięcie znamionowe 230V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku zaciski śrubowe Stopień ochrony IP IP20 Uwagi Wymaga podłączenia przewodu neutralnego, Wymagana puszka podtynkowa o głębokości minimum 60 mm. Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, bezhalogenowe Sposób montażu [ETIM] montaż podtynkowy Sposób mocowania zatrzask Wysokość produktu 50mm Szerokość produktu 23mm Głębokość produktu 42mm Głębokość wbudowania 37mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 5 Jednostka miary szt. EAN opakowanie jednostkowe 5902787866464 Typ opak. jedn. pudełko zamykane Wys. opak. jedn. 5.5cm Szer. opak. jedn. 6.1cm Dł. opak. jedn. 3cm Waga jedn. 0.0471kg EAN13 opak. 5902787866464 Typ opak. zbiorczego pudełko zamykane Wys. opak. zbiorczego 6cm Szer. opak. zbiorczego 7cm Dł. opak. zbiorczego 14.5cm Zakres częstotliwości 50-50Hz Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
| Seria | Simon 54 Touch |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik/Przycisk podwójny bezpotencjałowy |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 2AX |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Wymaga podłączenia przewodu neutralnego, Wymagana puszka podtynkowa o głębokości minimum 60 mm. |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 50mm |
| Szerokość produktu | 23mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 37mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787866464 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 5.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 6.1cm |
| Dł. opak. jedn. | 3cm |
| Waga jedn. | 0.0471kg |
| EAN13 opak. | 5902787866464 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 6cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14.5cm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Wysyłka w ciągu | do 48h |
| Rodzaj | Wyłącznik podwójny |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".