DWZK.01/46
5902787847609
124140
Seria Simon 54 Nazwa produktu/Rodzaj Łącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" Kolor brąz mat, metalizowany Typ produktu moduł Prąd znamionowy 5A Napięcie znamionowe 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku do lutowania Stopień ochrony IP IP20 Uwagi Możliwość wyjęcia klucza w każdej pozycji, W komplecie z produktem 2 szt. kluczyków. Podświetlenie nie Klasa ETIM EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy Nadruk/Piktogram inne Rodzaj materiału...
Seria Simon 54 Nazwa produktu/Rodzaj Łącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" Kolor brąz mat, metalizowany Typ produktu moduł Prąd znamionowy 5A Napięcie znamionowe 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku do lutowania Stopień ochrony IP IP20 Uwagi Możliwość wyjęcia klucza w każdej pozycji, W komplecie z produktem 2 szt. kluczyków. Podświetlenie nie Klasa ETIM EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy Nadruk/Piktogram inne Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe Zabezpieczenie powierzchni lakierowanie Wykończenie powierzchni matowe Sposób montażu [ETIM] montaż podtynkowy Sposób mocowania pazurki / wkręty Wysokość produktu 75mm Szerokość produktu 75mm Głębokość produktu 47mm Głębokość wbudowania 31mm Metoda eksploatacji/Sposób działania klucz Ilość klawiszy / dźwigni 1 Układ połączeń Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) Ilość w opakowaniu zbiorczym 10 Jednostka miary szt. EAN opakowanie jednostkowe 5902787847609 Typ opak. jedn. pudełko zamykane Wys. opak. jedn. 11.5cm Szer. opak. jedn. 8.5cm Dł. opak. jedn. 5.5cm Waga jedn. 0.0896kg EAN13 opak. 5902787847609 Typ opak. zbiorczego pudełko zamykane Wys. opak. zbiorczego 10cm Szer.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik na kluczyk żaluzjowy 3 pozycyjny "I-0-II" |
| Kolor | brąz mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | do lutowania |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwość wyjęcia klucza w każdej pozycji, W komplecie z produktem 2 szt. kluczyków. |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | inne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 47mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klucz |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847609 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.0896kg |
| EAN13 opak. | 5902787847609 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29cm |
| Model | Łącznik 1-biegunowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Wysyłka w ciągu | do 48h |
| Kolor | Brąz mat |
| Rodzaj | Wyłącznik żaluzjowy |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".