Przycisk światło, 10AX, kremowy Simon 10 CS1C.01/41
Indeks:
CS1C.01/41
EAN:
ID:
226063
Przycisk światło (moduł) 10AX, 250V, szybkozłącza, krem Seria Simon 10 Nazwa produktu/Rodzaj przycisk "światło" Kolor kremowy Typ produktu moduł Prąd znamionowy świetlówkowy 10AX Napięcie znamionowe 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku szybkozłącza Stopień ochrony IP...
Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
199 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Przycisk światło, 10AX, kremowy Simon 10 CS1C.01/41 5 1 5 1
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Przycisk światło (moduł) 10AX, 250V, szybkozłącza, krem
  • Seria Simon 10
  • Nazwa produktu/Rodzaj przycisk "światło"
  • Kolor kremowy
  • Typ produktu moduł
  • Prąd znamionowy świetlówkowy 10AX
  • Napięcie znamionowe 250V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku szybkozłącza
  • Stopień ochrony IP IP20/IP44
  • Uwagi Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki
  • Podświetlenie nie
  • Nadruk/Piktogram symbol „światło”
  • Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
  • Zabezpieczenie powierzchni naturalne
  • Wykończenie powierzchni błyszczące
  • Sposób montażu montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania pazurki / wkręty
  • Wysokość produktu 77mm
  • Szerokość produktu 77mm
  • Głębokość produktu 41mm
  • Głębokość wbudowania 25mm