Łącznik świecznikowy, 10AX, kremowy Simon 10 CW5C.01/41
Indeks:
CW5C.01/41
EAN:
ID:
248326
Łączni.świecz.bezgwi.kre Seria Simon 10 Nazwa produktu/Rodzaj łącznik świecznikowy Kolor kremowy Typ produktu moduł Prąd znamionowy świetlówkowy 10AX Napięcie znamionowe 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku szybkozłącza Stopień ochrony IP IP20...
Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
88 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Łącznik świecznikowy, 10AX, kremowy Simon 10 CW5C.01/41 5 1 5 1
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Łączni.świecz.bezgwi.kre
  • Seria Simon 10
  • Nazwa produktu/Rodzaj łącznik świecznikowy
  • Kolor kremowy
  • Typ produktu moduł
  • Prąd znamionowy świetlówkowy 10AX
  • Napięcie znamionowe 250V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku szybkozłącza
  • Stopień ochrony IP IP20
  • Uwagi Dostępny tylko jako wersja IP20
  • Podświetlenie opcjonalne, nie, niedołączone
  • Nadruk/Piktogram brak
  • Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
  • Zabezpieczenie powierzchni naturalne
  • Wykończenie powierzchni błyszczące
  • Sposób montażu montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania pazurki / wkręty
  • Wysokość produktu 77mm
  • Szerokość produktu 77mm
  • Głębokość produktu 41mm
  • Głębokość wbudowania 25mm