Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Strefa marki: Karlik

Karlik trend to subtelna kolekcja, która powstała z myślą o panujących obecnie trendach. Produkty kategorii karlik trend są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, tj. biały, beżowy, grafitowy, brązowy, srebrny, złoty, błękitny, itp. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się elementy w kolorach metalicznych. Karlik trend to solidna kon...

Karlik trend to subtelna kolekcja, która powstała z myślą o panujących obecnie trendach. Produkty kategorii karlik trend są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, tj. biały, beżowy, grafitowy, brązowy, srebrny, złoty, błękitny, itp. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się elementy w kolorach metalicznych. Karlik trend to solidna konstrukcja, która pozwala na odpowiedni montaż, a zaciski śrubowe zapewniają pewne połączenie. Gniazda nie wymagają żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Kolekcja umożliwia łączenie się ramek w system wielokrotny (do 5 elementów w poziomie lub w pionie). Ich subtelny design zachwyci najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz..Indywidualność połączenia kolorystycznych gniazd z ramką daje możliwość stworzenia indywidualnych i spersonalizowanych projektów. Gniazda posiadają wbudowane przesłony dla bezpieczeństwa najmłodszych w domu.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij