Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z...
Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z przekaźników (do elektrozaczepu). Specyfikacja Kamera 2Mpx HD Oświetlacz podczerwieni IR do 3 metrów DNR Wspiera WDR Tak FOV (kąt widzenia) Horyzontalnie: 100° Pionowo: 69° Oświetlacz podczerwieni Wbudowany IR Komunikacja Głosowa, dwustronna Audio input Mikrofon - wbudowany, wielokierunkowy Audio output Głośnik - wbudowany Regulacja głośności Tak (regulowane śrubokrętem w zestawie) Funkcje dodatkowe Redukcja szumów, usuwanie echa Typ stacji jednoabonamentowa Rodzaj instalacji 2-żyłowa Interfejs 2-żyłowy 1 Port DEBUG 1 Wejścia alarmowe 4 Obsługa przycisków wyjścia 2 TAMPER switch 1 Sterowanie zamkiem Tak, regulacja czasu z poziomu dip switch'a Obsługa czujek drzwi Tak - 2... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z przekaźników (do elektrozaczepu).
| Kamera | 2Mpx HD |
| Oświetlacz podczerwieni IR | do 3 metrów |
| DNR | Wspiera |
| WDR | Tak |
| FOV (kąt widzenia) | Horyzontalnie: 100° Pionowo: 69° |
| Oświetlacz podczerwieni | Wbudowany IR |
| Komunikacja | Głosowa, dwustronna |
| Audio input | Mikrofon - wbudowany, wielokierunkowy |
| Audio output | Głośnik - wbudowany |
| Regulacja głośności | Tak (regulowane śrubokrętem w zestawie) |
| Funkcje dodatkowe | Redukcja szumów, usuwanie echa |
| Typ stacji | jednoabonamentowa |
| Rodzaj instalacji | 2-żyłowa |
| Interfejs 2-żyłowy | 1 |
| Port DEBUG | 1 |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Obsługa przycisków wyjścia | 2 |
| TAMPER switch | 1 |
| Sterowanie zamkiem | Tak, regulacja czasu z poziomu dip switch'a |
| Obsługa czujek drzwi | Tak - 2 |
| Przekaźnik | 2 |
| Wyjście zasilania | 1 (12V/1A Output) |
| Czytnik zbliżeniowy | brak |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop metalu |
| Klasa odporności mechanicznej | IK7 |
| Zasilanie | Ze stacji wewnętrznej |
| Pobór mocy | <12 W |
| Temp. pracy | -30° C do +60° C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10% to 95% |
| Montaż | natynkowy |
| Wymiary | 150 mm × 82 mm × 23.5 mm |
| System operacyjny | Embedded analog OS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024x600 |
| Rodzaj matrycy | TFT LCD, kolor |
| Ekran dotykowy | brak |
| Sterowanie | 6x przycisk dotykowy |
| Wejście audio | Wbudowany, wielokierunkowy mikrofon |
| Wyjście audio | Wbudowany głośnik |
| Funkcje audio | Redukcja szumów, usuwanie echa, regulacja głośności |
| Interfejs 2-żyłowy | 3 |
| Zasilanie | 48V DC |
| Pobór mocy | ≤ 5 W |
| Temp. pracy | -10 °C to 50°C |
| Wilgotność | 10% to 90% |
| Wymiary | 187 mm × 137 mm × 25.4 mm |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".