Głośnomwiący monitor z kolorowym ekranem LCD o przekątnej 3.5 w kolorze białym zapewnia wysoką jakość obrazu, posiada - tekstowe menu w języku angielskim oraz 12 melodii gongu do wyboru. Jednorodzinna kaseta zewnętrzna wyposażona jest w 5 diod LED świecących na biało, co umożliwia dyskretny podgląd w nocy. Kolorowa kamera z matrycą o rozdzielczości 700 TVL zapewnia wysoką jakość obrazu. Kaseta wykonana jest z lakierowanego stopu aluminium co wraz z daszkiem ochronnym zapewnia jej...
Głośnomwiący monitor z kolorowym ekranem LCD o przekątnej 3.5 w kolorze białym zapewnia wysoką jakość obrazu, posiada - tekstowe menu w języku angielskim oraz 12 melodii gongu do wyboru. Jednorodzinna kaseta zewnętrzna wyposażona jest w 5 diod LED świecących na biało, co umożliwia dyskretny podgląd w nocy. Kolorowa kamera z matrycą o rozdzielczości 700 TVL zapewnia wysoką jakość obrazu. Kaseta wykonana jest z lakierowanego stopu aluminium co wraz z daszkiem ochronnym zapewnia jej odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu natynkowego. Zestaw Napięcie zasilania 12V DC Parametry sygnału wideo 1Vp-p 75 Ohm CCIR Ilość przewodów łączących 4 Ilość obsługiwanych wyjść 1 Monitor Kaseta zewnętrzna Wielkość ekranu monitora 3,5” Typ ekranu Kolor TFT-LCD Rozdzielczość ekranu 320 × 240 pikseli Język menu Polski Wymiary monitora (W x SZ x G) 220 x 150 x 24 mm Waga netto monitora 320 g Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) 0,2 W / 5 W Sposób montażu kasety zewn. Natynkowy Ilość obsługiwanych lokali 1 Rozdzielczość obrazu 700 TVL Kąt widzenia kamery w poziomie 52º Typ... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Zestaw | |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 1 |
| Monitor | |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Wielkość ekranu monitora | 3,5” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 320 × 240 pikseli |
| Język menu | Polski |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 220 x 150 x 24 mm |
| Waga netto monitora | 320 g |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 0,2 W / 5 W |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Rozdzielczość obrazu | 700 TVL |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 52º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor 1/4" CMOS |
| Daszek ochronny | Tak |
| Ilość melodii gongu | 12 |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -15ºC ~ +50ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 120 x 41 x 42 mm |
| Waga netto kasety | 178 g |
| Oświetlenie nocne | 5 diod LED (podczerwień) |
| Temperaturowy zakres pracy | +10°C ~+40°C |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".