C51A180
5905548277967
143507
Dwu-rodzinny wideodomofon Eura VDP-80C5 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących urządzeń realizujących kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Monitor VDA-02C5 z 7" ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu. Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna VDA-62C5 idealnie mieści...
Dwu-rodzinny wideodomofon Eura VDP-80C5 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących urządzeń realizujących kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Monitor VDA-02C5 z 7" ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu. Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna VDA-62C5 idealnie mieści się na wąskim słupku. Wykonana jest ze stopu aluminium i jest odporna na opady atmosferyczne (stopień ochrony – IP65). Kasetę wyposażono w kamerę posiadającą obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, z obiektywem o poziomym polu widzenia 140º i pionowym 60º. Wejście na posesje może być realizowane za pomocą czytnika zbliżeniowego obsługującego breloki i karty pracującego w standardzie Mifare 13,56 MHz. Dodatkowo kaseta zewnętrzna posiada podczerwone oświetlenie nocne. Monitor Napięcie zasilania 12-15V DC Parametry sygnału wideo CVBS, CVI, TVI, AHD Ilość przewodów łączących 4 Ilość obsługiwanych wyjść 2 Czas aktywacji rygla 2 s Pobór mocy monitora - czuwanie / praca 3 W / 7 W Wielkość ekranu monitora 7” Typ ekranu... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Dwu-rodzinny wideodomofon Eura VDP-80C5 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących urządzeń realizujących kontrolę strefy wejścia na teren posesji.
Monitor VDA-02C5 z 7" ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu.
Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna VDA-62C5 idealnie mieści się na wąskim słupku. Wykonana jest ze stopu aluminium i jest odporna na opady atmosferyczne (stopień ochrony – IP65). Kasetę wyposażono w kamerę posiadającą obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, z obiektywem o poziomym polu widzenia 140º i pionowym 60º. Wejście na posesje może być realizowane za pomocą czytnika zbliżeniowego obsługującego breloki i karty pracującego w standardzie Mifare 13,56 MHz. Dodatkowo kaseta zewnętrzna posiada podczerwone oświetlenie nocne.
| Monitor | |
| Napięcie zasilania | 12-15V DC |
| Parametry sygnału wideo | CVBS, CVI, TVI, AHD |
| Ilość przewodów łączących | 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Czas aktywacji rygla | 2 s |
| Pobór mocy monitora - czuwanie / praca | 3 W / 7 W |
| Wielkość ekranu monitora | 7” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 × 600 pikseli |
| Rodzaje wyjść | styk N.O. Max DC 24V/ 1A |
| Slot kart (SD / micro SD) | Slot kart (SD / micro SD) Tak (128 GB, Klasa 10) |
| Ilość melodii gongu | 12 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Język menu | j. polski, j. angielski, j. włoski, j. francuski, j. rosyjski |
| Współczynnik ochrony | IP20 |
| Temperaturowy zakres pracy monitora | 0ºC ~ +40ºC |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 130 x 175 x 18 mm |
| Waga netto monitora | 300 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Napięcie zasilania | 12-15V DC |
| Ilość przewodów łączących | 4 (dla każdego z lokali) |
| Ilość obsługiwanych lokali | 2 |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 1,5 W / 3,6 W |
| Rozdzielczość obrazu | 1080p |
| Typ przetwornika kamery | CMOS 1/3'' |
| Kąt widzenia kamery w poziomie / pionie | ok. 110º / ok. 60º |
| Czytnik zbliżeniowy | Tak |
| Częstotliwość pracy czytnika zbliżeniowego | 13,56 kHz (MIFARE) |
| Maks. moc promieniowania czytnika | <,10mW |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 1 |
| Rodzaje wyjść | 12V DC 350mA |
| Czas aktywacji rygla | 1-10 sekund (zależne od monitora) |
| Oświetlenie nocne | 5 diod LED (podczerwień) z cz. zmierzchowym |
| Czytnik breloków zbliżeniowych | Tak |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +40ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 145 x 70 x 42 mm |
| Waga netto kasety | 250 g |
| Współczynnik ochrony | IP65 |
| Dane logistyczne | -- |
| Wymiary opakowania | 210 x 200 x 130 mm |
| Waga brutto | 1780 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Rodzaj | Wideodomofon dwurodzinny |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Tak |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".