2-żyłowe wideodomofony Eura 2 Easy to system jedno - lub wielolokatorski. Główną ideą jest prostota instalacji uzyskana dzięki minimalizacji liczby przewodów oraz zasilaczy sieciowych. Do połączenia poszczególnych modułów pracujących w systemie, wystarczy 2-żyłowy przewód komunikacyjny oraz jeden zasilacz sieciowy z separatorem VZA-59A5, który stanowi integralną część zestawu. Wideodomofon jednorodzinny VDP-61A5/N z serii Eura 2 Easy to urządzenie realizujące kontrolę dostępu...
2-żyłowe wideodomofony Eura 2 Easy to system jedno - lub wielolokatorski. Główną ideą jest prostota instalacji uzyskana dzięki minimalizacji liczby przewodów oraz zasilaczy sieciowych. Do połączenia poszczególnych modułów pracujących w systemie, wystarczy 2-żyłowy przewód komunikacyjny oraz jeden zasilacz sieciowy z separatorem VZA-59A5, który stanowi integralną część zestawu. Wideodomofon jednorodzinny VDP-61A5/N z serii Eura 2 Easy to urządzenie realizujące kontrolę dostępu do strefy wejścia na teren posesji. Wideodomofon umożliwia nawiązanie dwustronnego połączenia z osobą dzwoniącą oraz zwalnianie rygla elektromagnetycznego znajdującego się przy furtce. Kaseta zewnętrzna w yposażona jest w czytnik kart i breloków zbliżeniowych, służących do otwierania wejścia na teren posesji. Do przesyłania sygnału wideo wykorzystano kolorową szerokokątną kamerę, obserwację o zmroku wspomaga zestaw 3 diod LED świecących światłem białym z wbudowanym czujnikiem zmierzchowym. Ultracienki, głośnomówiący monitor wideodomofonu z ekranem o przekątnej 7", posiada tekstowe menu w języku polskim. Urządzenie posiada dotykowe przyciski funkcyjne, umieszczone pod ekranem, dzięki którym możemy bezpośrednio obsługiwać 2 niezależne rygle elektromagnetyczne.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Zestaw | |
| System | Eura 2 Easy |
| Monitor | VDA-49A5 |
| Kaseta zewnętrzna | VDA-80A5 |
| Zasilacz | VZA-59A5 |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | 2, bez polaryzacji |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Monitor | |
| Pobór mocy monitora - czuwanie / praca | 0,16 W / 5,76 W |
| Wielkość ekranu monitora | 7” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD dotykowy |
| Rozdzielczość ekranu | 800 × 480 pikseli |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pamięć wewnętrzna obrazów | Brak |
| Możliwość rejestracji filmów | Nie |
| Slot kart (SD / micro SD) | Brak |
| Ilość melodii gongu | 20 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Język menu | Polski |
| Temperaturowy zakres pracy monitora | +10ºC ~ +40ºC |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 140 x 220 x 17.5 mm |
| Waga netto monitora | 340 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 0,8 W / 3 W |
| Rozdzielczość obrazu | 500 TVL |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 170º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor CMOS 1/2.7'' |
| Czytnik zbliżeniowy | Tak |
| Szyfrator | Nie |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Stop cynku |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: 12 V DC, 280 mA lub NO/NC Max DC 24V/ 3A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Regulacja położenia oka kamery | Nie |
| Oświetlenie nocne | 3 diody LED - światło białe |
| Współczynnik ochrony kasety zewnętrznej | IP54 |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +55ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 176 x 90 x 27 mm |
| Waga netto kasety | 615 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 260 x 260 x 160 mm |
| Waga brutto | 1580 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Tak |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".