Wideo-wizjer, do prowadzenia podglądu osoby odwiedzającej, stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępuje tradycyjny wizjer optyczny (judasz), dzięki zastosowaniu od strony wewnętrznej monitora z kolorowym ekranem LCD o przekątnej 3.2 obserwacja osoby odwiedzającej staje się dużo wygodniejsza, urządzenie może okazać się bardzo pomocne w przypadku stosowania przez osoby starsze, osoby niskiego wzrostu (dzieci), a także osoby o słabszym wzroku, kamera o szerokim kącie widzenia, do jego...
Wideo-wizjer, do prowadzenia podglądu osoby odwiedzającej, stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępuje tradycyjny wizjer optyczny (judasz), dzięki zastosowaniu od strony wewnętrznej monitora z kolorowym ekranem LCD o przekątnej 3.2 obserwacja osoby odwiedzającej staje się dużo wygodniejsza, urządzenie może okazać się bardzo pomocne w przypadku stosowania przez osoby starsze, osoby niskiego wzrostu (dzieci), a także osoby o słabszym wzroku, kamera o szerokim kącie widzenia, do jego instalacji nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia, nie ma potrzeby doprowadzenia do drzwi żadnych przewodw elektrycznych, montując urządzenie na drzwiach nie ingeruje się w ich strukturę – wykorzystuje się tylko i wyłącznie otwr poprzedniego wizjera optycznego, dostępny w 2 wersjach kolorystycznych ramki i wizjera - srebrnej oraz złotej. Monitor Napięcie zasilania 4,5 V DC Typ ekranu Kolor TFT-LCD Rozdzielczość ekranu 1280 x 960 pikseli Kąt widzenia kamery w poziomie 110º Typ przetwornika kamery Kolor CMOS 1,3 MPx Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, mosiądz Rodzaj zasilania Baterie (3 x AAA 1,5V) Wielkość ekranu 3,2" Wymiary (W x SZ x G) 62 x 115 x 18 mm Zakres grubości drzwi 42 - 72 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Wideo-wizjer, do prowadzenia podglądu osoby odwiedzającej, stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępuje tradycyjny wizjer optyczny (judasz), dzięki zastosowaniu od strony wewnętrznej monitora z kolorowym ekranem LCD o przekątnej 3.2 obserwacja osoby odwiedzającej staje się dużo wygodniejsza, urządzenie może okazać się bardzo pomocne w przypadku stosowania przez osoby starsze, osoby niskiego wzrostu (dzieci), a także osoby o słabszym wzroku, kamera o szerokim kącie widzenia, do jego instalacji nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia, nie ma potrzeby doprowadzenia do drzwi żadnych przewodw elektrycznych, montując urządzenie na drzwiach nie ingeruje się w ich strukturę – wykorzystuje się tylko i wyłącznie otwr poprzedniego wizjera optycznego, dostępny w 2 wersjach kolorystycznych ramki i wizjera - srebrnej oraz złotej.
| Monitor | |
| Napięcie zasilania | 4,5 V DC |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 960 pikseli |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 110º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor CMOS 1,3 MPx |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, mosiądz |
| Rodzaj zasilania | Baterie (3 x AAA 1,5V) |
| Wielkość ekranu | 3,2" |
| Wymiary (W x SZ x G) | 62 x 115 x 18 mm |
| Zakres grubości drzwi | 42 - 72 mm |
| Zakres średnicy otworu pod wizjer | 14 - 30 mm |
| Waga netto | 140 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 160 x 165 x 45 mm |
| Waga brutto | 200 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Wideowizjer |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".