A33A213
5905548275611
44032
Głośnomwiący unifon - Eura ADA-13A3 - umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia modułu zewnętrznego. Unifon ADA-13A3 jest komponentem do rozbudowy zestaww: wideodomofonowych z serii Eura Connect: VDP-10A3 Jupiter VDP-12A3 Tytan VDP-16A3 Syriusz VDP-20A3 Neptun VDP-22A3 Pluton G domofonowych: ADP-11A3...
Głośnomwiący unifon - Eura ADA-13A3 - umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia modułu zewnętrznego. Unifon ADA-13A3 jest komponentem do rozbudowy zestaww: wideodomofonowych z serii Eura Connect: VDP-10A3 Jupiter VDP-12A3 Tytan VDP-16A3 Syriusz VDP-20A3 Neptun VDP-22A3 Pluton G domofonowych: ADP-11A3 Invito Biały ADP-12A3 Invito Grafit ADP-13A3 Invito Srebrny Napięcie zasilania 12 V DC Pobór mocy - czuwanie / praca 0,2 W / 2 W Ilość przewodów łączących 4 Ilość obsługiwanych wyjść 2 Możliwa rozbudowa Tak Unifon Interkom Nie Rodzaj komunikacji Przewodowa Maks. liczba lokatorów 1 Ilość melodii gongu 1 Głośnomówiący Tak Wymiary unifonu (W x SZ x G) 137 x 89 x 23 mm Waga netto unifonu 160 g Materiał obudowy Stop aluminium, tworzywo sztuczne Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego 12 V DC (wyjście na bramę) Temperaturowy zakres pracy 0ºC ~ +55ºC Dane logistyczne Wymiary opakowania (W x SZ x G) 132 x 227 x 105 mm Waga... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Głośnomwiący unifon - Eura ADA-13A3 - umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia modułu zewnętrznego.
Unifon ADA-13A3 jest komponentem do rozbudowy zestaww:
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 0,2 W / 2 W |
| Ilość przewodów łączących | 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Unifon | |
| Interkom | Nie |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Maks. liczba lokatorów | 1 |
| Ilość melodii gongu | 1 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Wymiary unifonu (W x SZ x G) | 137 x 89 x 23 mm |
| Waga netto unifonu | 160 g |
| Materiał obudowy | Stop aluminium, tworzywo sztuczne |
| Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego | 12 V DC (wyjście na bramę) |
| Temperaturowy zakres pracy | 0ºC ~ +55ºC |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 132 x 227 x 105 mm |
| Waga brutto | 440 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Rodzaj | Monitor | unifon |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Domofon jednorodzinny - Eura ADP-12A3 Invito, wyposażony jest w grafitowy unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC.
Domofon jednorodzinny - Eura ADP-11A3 Invito, wyposażony jest w biały unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC.
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".