Monitor VDA-10C5 z 10" dotykowym ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu. Urządzenie posiada wbudowany moduł WiFi umożliwiający obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Tuya dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie...
Monitor VDA-10C5 z 10" dotykowym ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu. Urządzenie posiada wbudowany moduł WiFi umożliwiający obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Tuya dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie monitora oraz smartfona wyposażonego w aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, wykonywanie zdjęć oraz rejestrowanie filmów w trakcie trwania połączenia Napięcie zasilania 12-15V DC Parametry sygnału wideo CVBS, CVI, TVI, AHD Ilość przewodów łączących 4 Ilość obsługiwanych wyjść 2 Rodzaje wyjść styk N.O. Max DC 24V/ 1A Czas aktywacji rygla 2 s Pobór mocy monitora - czuwanie / praca 3 W / 7 W Wielkość ekranu monitora 10” Typ ekranu Kolor TFT-LCD Rozdzielczość ekranu 1024 × 600 pikseli Slot kart (SD / micro SD) Slot kart (SD / micro SD) Tak (128 GB, Klasa 10) Język menu j. polski, j. angielski, j. włoski, j.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Monitor VDA-10C5 z 10" dotykowym ekranem, umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie micro SD o maks. pojemności 128GB. Sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi zapewniając najwyższą jakość obrazu.
Urządzenie posiada wbudowany moduł WiFi umożliwiający obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Tuya dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie monitora oraz smartfona wyposażonego w aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, wykonywanie zdjęć oraz rejestrowanie filmów w trakcie trwania połączenia
| Napięcie zasilania | 12-15V DC |
| Parametry sygnału wideo | CVBS, CVI, TVI, AHD |
| Ilość przewodów łączących | 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Rodzaje wyjść | styk N.O. Max DC 24V/ 1A |
| Czas aktywacji rygla | 2 s |
| Pobór mocy monitora - czuwanie / praca | 3 W / 7 W |
| Wielkość ekranu monitora | 10” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 × 600 pikseli |
| Slot kart (SD / micro SD) | Slot kart (SD / micro SD) Tak (128 GB, Klasa 10) |
| Język menu | j. polski, j. angielski, j. włoski, j. francuski, j. rosyjski |
| Wbudowany moduł WiFi | Tak |
| Interfejs komunikacji bezprzewodowej | IEEE 802.11 b/g/n |
| Maks. moc promieniowania | <, 5mW |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Ilość melodii gongu | 12 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Temperaturowy zakres pracy | 0°C ~ +40°C |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 170 x 260 x 25 mm |
| Waga netto monitora | 705 g |
| Dane logistyczne | -- |
| Wymiary opakowania | 285 x 185 x 40 mm |
| Waga brutto | 895 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Monitor | unifon |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Wielkość ekranu | 10'' |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Tak |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".