VIP-01A5 to kolorowy monitor z dotykowym ekranem, pracujący w systemieEuraPRO IP. W rozbudowanej konfiguracji systemu dostępna jest funkcja interkomu wewnątrz- i międzylokatorskiego.Multimedialny monitor wyposażony jest w7″dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Monitor umożliwia komunikację ze stacją bramową, podgląd obrazu z kamer IP zintegrowanych z wideodomofonem. Intuicyjne menu ekranowe umożliwia zarządzanie całym systemem z jednego miejsca. Urządzenie może pracować w...
VIP-01A5 to kolorowy monitor z dotykowym ekranem, pracujący w systemieEuraPRO IP. W rozbudowanej konfiguracji systemu dostępna jest funkcja interkomu wewnątrz- i międzylokatorskiego.Multimedialny monitor wyposażony jest w7″dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Monitor umożliwia komunikację ze stacją bramową, podgląd obrazu z kamer IP zintegrowanych z wideodomofonem. Intuicyjne menu ekranowe umożliwia zarządzanie całym systemem z jednego miejsca. Urządzenie może pracować w systemachjednorodzinnych, wielorodzinnych, czy w systemachmulti-lokatorskich. Ponadczasowy, skromny design trafi w niemal każdy gust i doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Urządzenie zasilane jest w technologii PoE (IEEE 802.3af Class 0). >, Kolorowy ekran dotykowy 7 cali, Rozdzielczość 800 × 480 , Fizyczny przycisk otwarcia elektrozaczepu, Wbudowany głośnik i mikrofon, Możliwość podglądu kamer stacji bramowych oraz kamer IP, Funkcja interkomu, Komunikacja Ethernet 10/100Mbps, Zasilanie PoE. Specyfikacja techniczna: Monitor Napięcie zasilania PoE (IEEE 802.3af Class 0) Ilość przewodw łączących Skrętka (RJ-45) Ilość obsługiwanych wyjść 1 Interkom Tak Pobr mocy monitora - czuwanie / praca 1,5 W /... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
VIP-01A5to kolorowy monitor z dotykowym ekranem, pracujący w systemieEuraPRO IP. W rozbudowanej konfiguracji systemu dostępna jest funkcja interkomu wewnątrz- i międzylokatorskiego.Multimedialny monitor wyposażony jest w7″dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Monitor umożliwia komunikację ze stacją bramową, podgląd obrazu z kamer IP zintegrowanych z wideodomofonem. Intuicyjne menu ekranowe umożliwia zarządzanie całym systemem z jednego miejsca. Urządzenie może pracować w systemachjednorodzinnych, wielorodzinnych, czy w systemachmulti-lokatorskich. Ponadczasowy, skromny design trafi w niemal każdy gust i doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Urządzenie zasilane jest w technologii PoE (IEEE 802.3af Class 0).
Specyfikacja techniczna:
| Monitor | |
| Napięcie zasilania | PoE (IEEE 802.3af Class 0) |
| Ilość przewodw łączących | Skrętka (RJ-45) |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 1 |
| Interkom | Tak |
| Pobr mocy monitora - czuwanie / praca | 1,5 W / 9 W |
| Wielkość ekranu monitora | 7 |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD dotykowy |
| Rozdzielczość ekranu | 800 × 480 pikseli |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pamięć wewnętrzna obrazw | 120 |
| Możliwość rejestracji filmw | Tak |
| Slot kart (SD / micro SD) | Tak |
| Ilość melodii gongu | 22 |
| Głośnomwiący | Tak |
| Język menu | j. polski |
| Temperaturowy zakres pracy monitora | 0ºC ~ +40ºC |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 161 x 174 x 22 mm |
| Waga netto monitora | 380 g |
| Ilość wyjść przekaźnikowych | Brak |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 40 x 245 x 167 m |
| Waga brutto | 650 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Monitor | unifon |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".