Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Domofon trójrodzinny - Eura ADP-63A3, wyposażony jest w trzy białe unifony głośnomówiące, kasetę zewnętrzną ze wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych, oraz zasilacz na szynę DIN 12V DC 4,5A.
Unifon bezsłuchawkowy ADA-11A3 posiada funkcję obsługi dwóch wejść, tym samym umożliwia otwierania furtki oraz np. bramy. Ponadto wyposażony jest w przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej i regulację głośności rozmowy.
Trójlokatorska kaseta zewnętrzna ADA-63A3 domofonu przeznaczona jest do montażu natynkowego. Wykonana ze stopu aluminium i zabezpieczona dodatkowym daszkiem gwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wejście na posesje może być realizowane za pomocą czytnika zbliżeniowego obsługującego breloki i karty pracującego w standardzie Unique RFID 125kHz.
| Zestaw | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 1,5 W / 8 W |
| Ilość przewodów łączących | 4 (dla jedego lokalu) |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Pobór mocy (czuwanie / praca) | 1,2W / 5W |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: 12V DC 350 mA |
| Czas aktywacji rygla | 1 s / 5 s (sterowanie czytnik RFID) lub przycisk chwilowy (sterowanie unifon) |
| Maks. liczba lokatorów | 3 |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Czytnik breloków zbliżeniowych | Tak |
| Maks. moc promieniowania | <,5mW |
| Częstotliwość pracy | 125kHz (UNIQUE) |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Daszek ochronny | Tak |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +40ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 198 x 82 x 52 mm |
| Waga netto kasety | 570 g |
| Unifon | |
| Ilość melodii gongu | 1 |
| Pobór mocy (czuwanie / praca) | 0,2W / 2W |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: N.O. 1A/ 24V DC Max |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperaturowy zakres pracy unifonu | 0ºC ~ +55ºC |
| Wymiary unifonu (W x SZ x G) | 137 x 89 x 23 mm |
| Waga netto unifonu | 160 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 130 x 220 x 100 mm |
| Waga brutto | 1320 g |
| Typ opakowanie | Karton |
| Rodzaj | Domofon wielorodzinny |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Tak |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".