A31A232
5905548274140
44370
Dwurodzinny domofon - Eura ADP-32A3 Duo, wyposażony jest w dwa grafitowo-srebrne unifony , małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC . Słuchawkowy unifon umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz regulację głośności dzwonienia. Dodatkowym atutem unifonu jest interkom, czyli możliwość łączności wewnętrznej pomiędzy modułami zamontowanymi w lokalu. Istnieje...
Dwurodzinny domofon - Eura ADP-32A3 Duo, wyposażony jest w dwa grafitowo-srebrne unifony , małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC . Słuchawkowy unifon umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz regulację głośności dzwonienia. Dodatkowym atutem unifonu jest interkom, czyli możliwość łączności wewnętrznej pomiędzy modułami zamontowanymi w lokalu. Istnieje możliwość interkomu wewnątrzlokatorskiego (zestaw rozbudowany) lub interkomu międzylokatorskiego (zestaw podstawowy). Dwulokatorska kaseta zewnętrzna przeznaczona jest do montażu zarwno natynkowego jak i podtynkowego. Wykonana jest ze stopu aluminium co w połączeniu z daszkiem ochronnym zapewnia jej odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kaseta posiada podświetlany przycisk wywołania. Domofon Eura ADP-32A3 Duo można rozbudować o 1 dodatkowy unifon na lokal. Zestaw Napięcie zasilania 12 V DC Pobór mocy - czuwanie / praca 0,5 W / 2 W Ilość przewodów łączących 3 Ilość obsługiwanych wyjść 2 Możliwa rozbudowa Tak Interkom Tak Rodzaj komunikacji Przewodowa Maks. liczba lokatorów 2... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Dwurodzinny domofon- Eura ADP-32A3 Duo, wyposażony jest w dwa grafitowo-srebrne unifony, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC.
Słuchawkowy unifon umożliwia obsługę dwch wejść poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym. Ponadto wyposażony jest w funkcję regulacji głośności rozmowy oraz regulację głośności dzwonienia. Dodatkowym atutem unifonu jest interkom, czyli możliwość łączności wewnętrznej pomiędzy modułami zamontowanymi w lokalu. Istnieje możliwość interkomu wewnątrzlokatorskiego (zestaw rozbudowany) lub interkomu międzylokatorskiego (zestaw podstawowy).
Dwulokatorska kaseta zewnętrzna przeznaczona jest do montażu zarwno natynkowego jak i podtynkowego. Wykonana jest ze stopu aluminium co w połączeniu z daszkiem ochronnym zapewnia jej odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kaseta posiada podświetlany przycisk wywołania.
Domofon Eura ADP-32A3 Duo można rozbudować o 1 dodatkowy unifon na lokal.
| Zestaw | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 0,5 W / 2 W |
| Ilość przewodów łączących | 3 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Interkom | Tak |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Maks. liczba lokatorów | 2 |
| Temperaturowy zakres pracy unifonu | 0ºC ~ +55ºC |
| Wymiary unifonu (W x SZ x G) | 222 x 100 x 50 mm |
| Waga netto unifonu | 390 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy/Podtynkowy |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Czytnik zbliżeniowy | Nie |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Unifon | |
| Ilość melodii gongu | 1 |
| Głośnomówiący | Nie |
| Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego | Brak |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +45ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 125 x 45 x 43 mm |
| Waga netto kasety | 210 g |
| Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego | 12 V DC |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 185 x 247 x 125 mm |
| Waga brutto | 1380 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Rodzaj | Domofon dwurodzinny |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".