Domofon ADP-22A3 FLUMINO składa się z: modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego ( unifonu ) oraz zasilacza. Funkcje: możliwość prowadzenia rozmowy pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym, bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi, prostota obsługi i montażu, zasilanie napięciem bezpiecznym z zasilacza. Moduł zewnętrzny zamknięty jest w małogabarytowej obudowie wandalo-odpornej, przeznaczonej do montażu zarwno...
Domofon ADP-22A3 FLUMINO składa się z: modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego ( unifonu ) oraz zasilacza. Funkcje: możliwość prowadzenia rozmowy pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym, bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi, prostota obsługi i montażu, zasilanie napięciem bezpiecznym z zasilacza. Moduł zewnętrzny zamknięty jest w małogabarytowej obudowie wandalo-odpornej, przeznaczonej do montażu zarwno natynkowego jak i podtynkowego. Istnieje możliwość wyboru 1 z dostępnych fabrycznie 8 melodii gongu. Charakterystyka zestawu ADP-22A3 FLUMINO: słuchawkowy unifon z magnetycznym podtrzymywaniem słuchawki, 8 melodii gongu do wyboru, przycisk regulacji poziomy dźwięku melodii gongu, obsługa jednego wejścia, 1-lokatorska kaseta, montaż natynkowy / podtynkowy kasety, kaseta wykonana ze stopu aluminium - odporna na warunki atmosferyczne, daszek ochronny kasety, możliwość samodzielnego montażu. Zestaw Napięcie zasilania 12 V DC Pobór mocy - czuwanie / praca 3 W / 7 W Ilość przewodów łączących 2 Ilość obsługiwanych wyjść 1 Unifon Rodzaj komunikacji Przewodowa Maks. liczba lokatorów 1 Napięcie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Domofon ADP-22A3 FLUMINO składa się z: modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego (unifonu) oraz zasilacza.
Funkcje:
Moduł zewnętrzny zamknięty jest w małogabarytowej obudowie wandalo-odpornej, przeznaczonej do montażu zarwno natynkowego jak i podtynkowego. Istnieje możliwość wyboru 1 z dostępnych fabrycznie 8 melodii gongu.
Charakterystyka zestawu ADP-22A3 FLUMINO:
| Zestaw | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 3 W / 7 W |
| Ilość przewodów łączących | 2 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 1 |
| Unifon | |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Maks. liczba lokatorów | 1 |
| Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego | 12 V DC |
| Ilość melodii gongu | 8 |
| Temperaturowy zakres pracy unifonu | 0ºC ~ +55ºC |
| Wymiary unifonu (W x SZ x G) | 247 x 79 x 60 mm |
| Waga netto unifonu | 340 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy/Podtynkowy |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Napięcie wyjściowe dla rygla elektromagnetycznego | 12 V DC |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +45ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 142 x 65 x 50 mm |
| Waga netto kasety | 220 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 161 x 264 x 76 mm |
| Waga brutto | 767 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Domofon jednorodzinny |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".