Domofon jednorodzinny - Eura ADP-09A3 wyposażony jest w czarny unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC. Unifon bezsłuchawkowy posiada funkcję obsługi dwóch wejść, tym samym umożliwia otwierania furtki oraz np. bramy. Ponadto wyposażony jest w przycisk regulacji głośności rozmowy. Jednolokatorska kaseta zewnętrzna domofonu przeznaczona jest do montażu natynkowego. Wykonana z wytrzymałego tworzywa i zabezpieczona dodatkowym daszkiem gwarantuje...
Domofon jednorodzinny - Eura ADP-09A3 wyposażony jest w czarny unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC. Unifon bezsłuchawkowy posiada funkcję obsługi dwóch wejść, tym samym umożliwia otwierania furtki oraz np. bramy. Ponadto wyposażony jest w przycisk regulacji głośności rozmowy. Jednolokatorska kaseta zewnętrzna domofonu przeznaczona jest do montażu natynkowego. Wykonana z wytrzymałego tworzywa i zabezpieczona dodatkowym daszkiem gwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zestaw Napięcie zasilania 12 V DC Pobór mocy - czuwanie / praca 1 W / 8 W Ilość przewodów łączących 3 Ilość obsługiwanych wyjść 2 Możliwa rozbudowa Tak Kaseta zewnętrzna Rodzaj komunikacji Przewodowa Rodzaje wyjść Wyjście1: 12V DC 350mA Max. liczba lokatorów 1 Materiał obudowy Tworzywo sztuczne Sposób montażu kasety zewn. Natynkowy Daszek ochronny Tak Współczynnik ochrony IP44 Temperaturowy zakres pracy kasety -18ºC ~ +45ºC Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) 136 x 56 x 40 mm Waga netto kasety 115 g Unifon Rodzaje... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Domofon jednorodzinny - Eura ADP-09A3 wyposażony jest w czarny unifon głośnomówiący, małogabarytową kasetę zewnętrzną oraz zasilacz 12 V DC.
Unifon bezsłuchawkowy posiada funkcję obsługi dwóch wejść, tym samym umożliwia otwierania furtki oraz np. bramy. Ponadto wyposażony jest w przycisk regulacji głośności rozmowy.
Jednolokatorska kaseta zewnętrzna domofonu przeznaczona jest do montażu natynkowego. Wykonana z wytrzymałego tworzywa i zabezpieczona dodatkowym daszkiem gwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.
| Zestaw | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 1 W / 8 W |
| Ilość przewodów łączących | 3 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Rodzaje wyjść | Wyjście1: 12V DC 350mA |
| Max. liczba lokatorów | 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Daszek ochronny | Tak |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -18ºC ~ +45ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 136 x 56 x 40 mm |
| Waga netto kasety | 115 g |
| Unifon | |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: 12V DC 350 mA Wyjście 2: N.O. 30V DC/ 1A Max |
| Czas aktywacji rygla/bramy | Przycisk chwilowy/ przycisk chwilowy |
| Ilość melodii gongu | 1 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperaturowy zakres pracy unifonu | 0ºC ~ +55ºC |
| Wymiary unifonu (W x SZ x G) | 134 x 74 x 29 mm |
| Waga netto unifonu | 130 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 150 x 125 x 75 mm |
| Waga brutto | 460 g |
| Typ opakowania | karton |
| Rodzaj | Domofon jednorodzinny |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".