Szczegóły Parametry znamionowe wg IEC/EN 60664-1 Parametry znamionowe wg EN 60664 Napięcie znamionowe (II/2) 450 V Znamionowe napięcie udarowe (II/2) 4 kV Prąd znamionowy 32 A Legenda parametrów znamionowych (II/2) ≙ kategoria przepięć II/stopień zanieczyszczenia 2 Parametry znamionowe wg UL Napięcie znamionowe UL (Use Group C) 600 V...
Szczegóły Parametry znamionowe wg IEC/EN 60664-1 Parametry znamionowe wg EN 60664 Napięcie znamionowe (II/2) 450 V Znamionowe napięcie udarowe (II/2) 4 kV Prąd znamionowy 32 A Legenda parametrów znamionowych (II/2) ≙ kategoria przepięć II/stopień zanieczyszczenia 2 Parametry znamionowe wg UL Napięcie znamionowe UL (Use Group C) 600 V Prąd znamionowy UL (Use Group C) 20 A Parametry zacisków Technika podłączania przewodu CAGE CLAMP ® Sposób otwierania zacisku Dźwignia Materiał podłączanego przewodu Miedź Przewód jednodrutowy 0,2 … 4 mm² / 20 … 14 AWG Przewód wielodrutowy 0,2 … 2,5 mm² / 18 … 14 AWG Przewód linkowy 0,2 … 4 mm² / 18 … 14 AWG Długość odizolowania przewodu 11 mm / 0.43 cal Łączna liczba zacisków 2 Więcej Wymiary Szerokość 8,1 mm / 0.319 inch Wysokość 8,9 mm / 0.35 inch Głębokość 35,5 mm / 1.398 inch Dane materiałowe... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Parametry znamionowe wg | EN 60664 |
| Napięcie znamionowe (II/2) | 450 V |
| Znamionowe napięcie udarowe (II/2) | 4 kV |
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Legenda parametrów znamionowych | (II/2) ≙ kategoria przepięć II/stopień zanieczyszczenia 2 |
| Napięcie znamionowe UL (Use Group C) | 600 V |
| Prąd znamionowy UL (Use Group C) | 20 A |
| Technika podłączania przewodu | CAGE CLAMP® |
| Sposób otwierania zacisku | Dźwignia |
| Materiał podłączanego przewodu | Miedź |
| Przewód jednodrutowy | 0,2 … 4 mm² / 20 … 14 AWG |
| Przewód wielodrutowy | 0,2 … 2,5 mm² / 18 … 14 AWG |
| Przewód linkowy | 0,2 … 4 mm² / 18 … 14 AWG |
| Długość odizolowania przewodu | 11 mm / 0.43 cal |
| Łączna liczba zacisków | 2 |
| Szerokość | 8,1 mm / 0.319 inch |
| Wysokość | 8,9 mm / 0.35 inch |
| Głębokość | 35,5 mm / 1.398 inch |
| Kolor | transparentny |
| Kolor pokrywy | transparent |
| Klasa palności wg UL 94 | V2 |
| Kolor elementu otwierającego zacisk | pomarańczowy |
| Masa | 2,4 g |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów; złączka 2-przewodowa; z dźwigniami; maks. temperatura otoczenia 85°C CENA ZA 1szt
Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów; złączka 3-przewodowa; z dźwigniami; maks. temperatura otoczenia 85°C CENA ZA 1szt
Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów; złączka 5-przewodowa; z dźwigniami; maks. temperatura otoczenia 85°C CENA ZA 1szt
złączka COMPACT do puszek instalacyjnych; złączka 2-przewodowa; kolor obudowy przezroczysty; white cover CENA ZA 1szt
złączka COMPACT do puszek instalacyjnych; złączka 3-przewodowa; kolor obudowy przezroczysty; kolor pokrywy pomarańczowy CENA ZA 1szt
złączka COMPACT do puszek instalacyjnych; złączka 4-przewodowa; kolor obudowy przezroczysty; kolor pokrywy czerwony CENA ZA 1szt
złączka COMPACT do puszek instalacyjnych; złączka 5-przewodowa; kolor obudowy przezroczysty; kolor pokrywy żółty CENA ZA 1szt
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".