BRAMKA IP (IP BOX) EURA VDA-99A3 EURA CONNECT - obsługa 2 kaset zewnętrznych, monitora i kamery Więcej szczegółów

MONITOR EURA VDA-49A5 2EASY - biały, ekran 7
566,14 zł
Dostępna ilość: 29
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
IP Box (Bramka IP) Eura VDA-99A3 służy do rozbudowy 4 żyłowych wideodomofonw z serii Eura Connect i przekierowania rozmowy z jednorodzinnej kasety zewnętrznej na urządzenia mobilne. Bramka IP umożliwiaja podłączenie dwch kaset zewnętrznych, monitora i kamery analogowej (wkrtce w ofercie). Do urządzenie dołączony jest adapter sieciowy 12V DC.
IP Box Eura VDA-99A3 posiada wbudowany moduł WiFi oraz port LAN umożliwiające połączenie z Internetem, dzięki czemu możliwa jest obsługa urządzenia za pomocą aplikacji Eura Connect dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje rwnoległe wywołanie analogowego monitora oraz przekierowanie wywołania na smartfona. Aplikacja mobilna Eura Connect umożliwia odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, automatyczne rejestrowanie filmw w przypadku nieodebrania połączenia, czy manualne wykonywanie zdjęć oraz rejestrowanie filmw w trakcie trwania rozmowy.
Informacja dla posiadaczy 4 żyłowych wideodomofonw Eura: IP Box wspłpracuje wyłącznie z monitorami i kasetami z serii Eura Connect. Zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia prosimy o sprawdzenie kompatybilności, ktrą można sprawdzić odczytująć numer seryjny z tabliczki znamionowej, znajdującej się na tylnym panelu monitora. IP Box wspiera wszystkie urządzenia, na ktrych nummer seryjny rozpoczna się od 17≤ lub 2017≤.
Urządzenie wspłpracuje z nastepującymi kasetami zewnętrznymi:
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Ilość przewodów łączących | min. 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: 12V DC 350mA Wyjście 2: N.O. 1A/ 24V DC Max |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Interfejs komunikacji przewodowej | Ethernet 10/100 Mb/s RJ-45 |
| Interfejs komunikacji bezprzewodowej | IEEE 802.11 b/g/n |
| Wymiary (W x SZ x G) | 26 x 105 x 105 mm |
| Obsługa za pomocą aplikacji (Android/iOS) | Tak |
| Moc nadajnika WiFi | 2 dBi |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Temperaturowy zakres pracy | -20°C ~ +50°C |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 150 x 225 x 75 mm |
| Waga netto | 135 g |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto opakowania | 415 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Breloki | karty | akcesoria |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
| Powód obniżki | Ostatnie sztuki |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".