adapter podróżny - World to USA, 110-230VAC/10A, biały Orno OR-AE-13176
Indeks:
OR-AE-13176
EAN:
ID:
130198
Producent: ORNO Kod producenta: OR-AE-13176 Kategoria produktu: Electric line Uniwersalny i niezastąpiony w podróży adapter (przejściówka), który umożliwia swobodne korzystanie z gniazdek elektrycznych w USA, niezależnie od rodzaju wtyczki. Informacje ogólne Napięcie zasilania 110-250V 50Hz Max. obciążenie 110V-1100W 250V-2500W Typ gniazda uniwersalne Standard wtyczki US Materiał tworzywo sztuczne Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 47 / 51 / 51
Więcej szczegółów
Orno
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
adapter podróżny - World to USA, 110-230VAC/10A, biały Orno OR-AE-13176 4.53 1 5 19
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.53 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 19
2 lata
adapter podróżny - World to USA, 110-230VAC/10A, biały
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-AE-13176
Kategoria produktu: Electric line
Informacje ogólne
Napięcie zasilania110-250V 50Hz
Max. obciążenie110V-1100W 250V-2500W