Indeks:
SE-PRA24418
EAN:
ID:
114916
Schneider Electric
ocena: 4.82 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 23
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu PRA24418
gama produktów Pragma
głębokość 43 mm zewnętrzna
 ,86 mm ściana
ilość modułów 18mm w rzędzie 18
 ,podwójna izolacja
rodzaj osłony czołowej możliwy do dostosowania
 ,przezroczysty
szerokość 486 mm
typ obudowy obudowa rozdzielni
Typ produktu lub komponentu obudowa
wysokość 780 mm ściana