Indeks:
SE-PRA31418
EAN:
ID:
114915
Obudowa podtynkowa Pragma IP40 PRA-4-18-PT-P drzwi pełne 4 rzędy 18 modułów/rząd  Więcej szczegółów
Schneider Electric
ocena: 4.3 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 14
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu PRA31418
gama produktów Pragma
głębokość 43 mm zewnętrzna
 ,86 mm ściana
ilość modułów 18mm w rzędzie 18
 ,podwójna izolacja
rodzaj osłony czołowej nieprzezroczysty
szerokość 486 mm
typ obudowy obudowa rozdzielni
Typ produktu lub komponentu obudowa
wysokość 780 mm ściana