Indeks:
SE-PRA24318
EAN:
ID:
114909
Schneider Electric
ocena: 4.41 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 16
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu PRA24318
gama produktów Pragma
głębokość 43 mm zewnętrzna
 ,86 mm ściana
ilość modułów 18mm w rzędzie 18
 ,podwójna izolacja
rodzaj osłony czołowej możliwy do dostosowania
 ,przezroczysty
szerokość 486 mm
typ obudowy obudowa rozdzielni
Typ produktu lub komponentu obudowa
wysokość 630 mm ściana