Indeks:
SE-PRA29418
EAN:
ID:
114914
Schneider Electric
ocena: 4.88 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 14
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu PRA29418
gama produktów Pragma
głębokość 145 mm
ilość modułów 18mm w rzędzie 18
 ,podwójna izolacja
rodzaj osłony czołowej możliwy do dostosowania
 ,przezroczysty
szerokość 426 mm
typ obudowy obudowa rozdzielni
Typ produktu lub komponentu obudowa
wysokość 750 mm