Indeks:
SE-PRA30418
EAN:
ID:
114913
Obudowa natynkowa Pragma IP40 PRA-4-18-NT-P drzwi pełne 4 rzędy 18 modułów/rząd  Więcej szczegółów
Schneider Electric
ocena: 4.38 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 13
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu PRA30418
dostarczane wyposażenie etykieta identyfikacyjna ( 1 )
 ,listwa zaciskowa ( 2 )
 ,pasek płyty zaślepiającej ( 1 )
 ,zestaw do znakowania ( 1 )
Gama produktów Pragma
gama produktów Pragma
głębokość 145 mm
ilość modułów 18mm w rzędzie 18
ilość rzędów 4
klasa ochronności klasa II
 ,podwójna izolacja
rodzaj osłony czołowej nieprzezroczysty
szerokość 426 mm
typ obudowy obudowa rozdzielni
Typ produktu lub komponentu obudowa
wysokość 750 mm