Indeks:
SE-EZ9EUB118
EAN:
ID:
210938
Easy9 EU to obudowa podtynkowa przeznaczona do aparatury modułowej przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym. Zawiera 1 rząd mieszczący 12 standardowych modułów w rozmiarze 18 mm. Można w niej umieścić wszystkie typy aparatury modułowej. Jest dostarczana z 1 uziemiającą i 1 neutralną listwą zaciskową z ich wspornikiem, a każda listwa zaciskowa ma 8 otworów ( 4x16mm² + 4x10mm²) Posiada odwracalne drzwi pełne w kolorze dymnym, o kącie otwarcia 180°. Kolor obudowy jest biały (RAL 9003)....
Więcej szczegółów
Schneider Electric
2 lata
Easy9 EU to obudowa podtynkowa przeznaczona do aparatury modułowej przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym. Zawiera 1 rząd mieszczący 12 standardowych modułów w rozmiarze 18 mm. Można w niej umieścić wszystkie typy aparatury modułowej. Jest dostarczana z 1 uziemiającą i 1 neutralną listwą zaciskową z ich wspornikiem, a każda listwa zaciskowa ma 8 otworów ( 4x16mm² + 4x10mm²) Posiada odwracalne drzwi pełne w kolorze dymnym, o kącie otwarcia 180°. Kolor obudowy jest biały (RAL 9003). Obudowa dedykowana do montażu wewnątrz pomieszczeń. Stopień ochrony to IP40 przy drzwiach zamkniętych oraz IP30 przy drzwiach otwartych. Kable mogą być wprowadzane przez 4 boki obudowy poprzez osłabienia na rurki instalacyjne. Miejscem przeznaczenia są nowe lub remontowane instalacje w budynkach mieszkalnych. Wewnętrzne elementy obudowy to kaseta podtynkowa tylna, wyjmowany stelaż z szyną DIN oraz przednia pokrywa z wycięciem. Wymiary wynoszą: (W) 285 mm x (S) 185 mm x (G) 95,5 mm, szerokość wyrażona w modułach 18 mm wynosi: 12, obudowa waży 0,72 kg, Obudowa wykonana jest z samogasnącego tworzywa sztucznego. Odporność na płomienie i ciepło wynosi 650°C z czasem trwania 30 min, zgodnie z normą IEC 60695-2-10. Klasa izolacji elektrycznej to klasa II (podwójna izolacja). Stopień zanieczyszczenia wynosi 2. Zgodnie z normą IEC 62262 stopień ochrony IK to IK07. Temperatura pracy wynosi od -25°C do +60°C. Temperatura przechowywania wynosi od -25°C do +70°C. Obudowa jest zgodna z normą IEC 60670-1-24.