Cyfrowy termostat pokojowy służy do automatycznego sterowania układami grzewczymi w mieszkaniach, domach i biurach według ustawionego programu czasowego. Wykonanie bezprzewodowe ułatwia zmianę pomieszczenia odniesienia. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| możliwość podłączenia następnych detektorów | nie dotyczy |
| wymiary nadajnika | 33 × 113 × 90 mm |
| rodzaj ustawienia temperatury | temperatura komfortowa i ekonomiczna |
| tryb przeciwzamrożeniowy | tak |
| podświetlany wyświetlacz | nie |
| wymiary odbiornika | 30 × 110 × 77 mm |
| zasilanie nadajnika | 2× 1,5 V AA (brak w zestawie) |
| włączane obciążenie | 16 A oporowo, 4 A indukcyjnie |
| ustawienie temperatury | 5 °C do 30 °C, co 0,5 °C |
| w zestawie | nie dotyczy |
| tryb wakacyjny | tak |
| rodzaj sterowania | programowany elektroniczny termostat pokojowy |
| włączanie | 230 V AC albo beznapięciowy |
| funkcja ON/OFF | nie |
| rodzaj regulacji | system grzewczy i chłodzący |
| funkcja Set-back | nie dotyczy |
| długość czujnika kapilarowego | nie dotyczy |
| zasilanie odbiornika | 230 V AC |
| ilość programów | 1 program użytkownika lub temperatura ustawiana przez użytkownika (4× na dzień) |
| wymiary bramy | nie dotyczy |
| pomiar temperatury | 0 °C do 35 °C, rozdzielczość 0,5 °C |
| rodzaj termostatu | bezprzewodowy |
| ustawialna histereza temperatury | 0,5 °C do 2 °C (rozdzielczość 0,5 °C) |
| zasilanie bramy | nie dotyczy |
| zasilanie | nie dotyczy |
| zasięg na otwartej przestrzeni | 60 m |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| Częstotliwość pracy | 433 MHz |
| Wymiary | nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Dostępność | dostępny |
| Dostępność | 24h |
| Wysyłka w ciągu: | dostępny |
| Wysyłka w ciągu: | 24h |

| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".