ZT1320
8592920082041
111556
Opis produktuZalety produktuProducent: EMOS Kod producenta: ZT1320 Opis produktu Pyłoszczelna oprawa LED jest pełnowartościowym zamiennikiem dotychczasowej oprawy fluorescencyjnej 2× 36 W. Zalety produktu Zaletą tych pyłoszczelnych opraw LED jest możliwość ich przelotowego łączenia ze sobą w szereg. Informacje ogólne barwa światła neutralna biel częstotliwość 50/60 Hz gwarancja na akumulator nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra...
Opis produktuZalety produktuProducent: EMOS Kod producenta: ZT1320 Opis produktu Pyłoszczelna oprawa LED jest pełnowartościowym zamiennikiem dotychczasowej oprawy fluorescencyjnej 2× 36 W. Zalety produktu Zaletą tych pyłoszczelnych opraw LED jest możliwość ich przelotowego łączenia ze sobą w szereg. Informacje ogólne barwa światła neutralna biel częstotliwość 50/60 Hz gwarancja na akumulator nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra >,80 kąt świecenia 120° klasa ochrony I kolor obudowy szary materiał tworzywo (PC) materiał obudowy tworzywo (PC) materiał osłony mleczny materiał osłony tworzywo (PC) materiał zaczepów stal nierdzewna moc 36 W możliwość ściemniania nie napięcie 220–240 V odpowiednik żarówki 2× 36 W CFL okres gwarancyjny 5 lat opakowanie 1 szt., pudełko pojemność 165 mA przelotowe tak rodzaj sterowania nie dotyczy sposób montażu sufitowa, wisząca, na ścianę st. ochrony przed uszkodzeniami mech. IK08 stopień ochrony IP66 strumień świetlny 4 320 lm strumień świetlny w trybie awaryjnym nie dotyczy temperatura barwowa 4 000 K... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS
Kod producenta: ZT1320
Pyłoszczelna oprawa LED jest pełnowartościowym zamiennikiem dotychczasowej oprawy fluorescencyjnej 2× 36 W.
Zaletą tych pyłoszczelnych opraw LED jest możliwość ich przelotowego łączenia ze sobą w szereg.
| barwa światła | neutralna biel |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| gwarancja na akumulator | nie dotyczy |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,80 |
| kąt świecenia | 120° |
| klasa ochrony | I |
| kolor obudowy | szary |
| materiał | tworzywo (PC) |
| materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| materiał osłony | mleczny |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| materiał zaczepów | stal nierdzewna |
| moc | 36 W |
| możliwość ściemniania | nie |
| napięcie | 220–240 V |
| odpowiednik żarówki | 2× 36 W CFL |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| pojemność | 165 mA |
| przelotowe | tak |
| rodzaj sterowania | nie dotyczy |
| sposób montażu | sufitowa, wisząca, na ścianę |
| st. ochrony przed uszkodzeniami mech. | IK08 |
| stopień ochrony | IP66 |
| strumień świetlny | 4 320 lm |
| strumień świetlny w trybie awaryjnym | nie dotyczy |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| wymiary | 1 255 × 97 × 82 mm |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| źródło światła | LED |
| żywotność | 50 000 godzin |
| żywotność akumulatora | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".