długość przewodu wejściowego nie dotyczy Wymiary średnica 400 × 188 mm stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 materiał podłączonego przewodu nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 opakowanie 1 szt., pudełko żarówka próbna w zestawie nie odpowiednik żarówki nie dotyczy czas świecenia nie dotyczy Strumień świetlny 30 000 lm materiał osłony tworzywo (PC) napięcie 100–277...
długość przewodu wejściowego nie dotyczy Wymiary średnica 400 × 188 mm stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 materiał podłączonego przewodu nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 opakowanie 1 szt., pudełko żarówka próbna w zestawie nie odpowiednik żarówki nie dotyczy czas świecenia nie dotyczy Strumień świetlny 30 000 lm materiał osłony tworzywo (PC) napięcie 100–277 V zasięg czujnika PIR brak PIR Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS Akumulator nie dotyczy żywotność 50 000 godzin zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ gniazdek przelotowych nie dotyczy Źródło światła LED Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny typ podłączonego przewodu nie dotyczy ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel Temperatura barwowa 4 000 K okres gwarancyjny 5 lat czujnik PIR nie pojemność nie dotyczy Częstotliwość 50/60 Hz Materiał obudowy Aluminium Pobór mocy 200 W Stopień ochrony IP65 kąt świecenia 90° Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| długość przewodu wejściowego | nie dotyczy |
| Wymiary | średnica 400 × 188 mm |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK08 |
| materiał podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| żarówka próbna w zestawie | nie |
| odpowiednik żarówki | nie dotyczy |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 30 000 lm |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| napięcie | 100–277 V |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Typ | PROFI PLUS |
| Rodzaj | PROFI PLUS |
| Akumulator | nie dotyczy |
| żywotność | 50 000 godzin |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| Źródło światła | LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| typ podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| czujnik PIR | nie |
| pojemność | nie dotyczy |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pobór mocy | 200 W |
| Stopień ochrony | IP65 |
| kąt świecenia | 90° |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".